Jakie łóżeczko turystyczne?

September 21, 2011


łóżeczka alascan

Mamy wiele łóżeczek turystycznych na rynku, niestety większość z nich jest nie tyle niewygodna, co po prostu brzydka. Postaramy się poniżej wysupłać coś fajnego w tym temacie.

Jako pierwsze polecamy fantastyczne, składane łóżeczko RIPOSO FOLDING COT:

Kosz wiklinowy od Snoozbaby świetnie nadaje się w podróż, a jak nasz bobas z niego wyrośnie, sprawdza się  jako kosz na zabawki:

Doskonałym wyborem dla małego dziecka będzie łóżeczko Fun Travel Activity Nest firmy Chicco, które jest jednocześnie matą edukacyjną:

Łóżeczko turystyczne Kodi-Samsonite znanej angielskiej firmy Koo-di składa się i rozkłada w minutę, jest wyposażone w miękki materacyk oraz zasuwaną moskitierę:

Firma Líllébaby proponuje coś bardziej elastycznego. Łóżeczko przenośne EuroTote zapewnia bezpieczeństwo i komfort naszemu dziecku, jednocześnie dając rodzicom wiele możliwości. Podczas jazdy samochodem, łóżeczko możemy włożyć do nosidełka i po przyjeździe do domu, przenosimy dziecko do sypialni bez niepotrzebnego budzenia. Można je także włożyć do wózka, nosić w ręce, czy na ramieniu.

Bombowy wygląd ma łóżeczko Drem firmy BabyHome, a zmienna pozycja nóg czyni z niego kołyskę:

 

Niemowlakom może wystarczyć mata składana w kojec, np. z owieczką Stanley od firmy Sterntaler:

 

 

Dzieciakom do 9 miesiąca spodoba się przenośne łóżeczko Nest marki Phil & Teds:

Kompaktowe, lekkie łóżeczko Mimosa:

Łóżeczko Travel Crib Light firmy BabyBjorn jest także świetnym kojcem do zabawy:

  Leave a Comment

  Please keep in mind that comments are moderated and rel="nofollow" is in use. So, please do not use a spammy keyword or a domain as your name, or it will be deleted. Let us have a personal and meaningful conversation instead.

  -->
  More in łóżeczka (6 of 7 articles)
  ki


  Sebra, założona przez duńską projektantkę, to nowoczesny design połączony z dawnymi technikami szycia i szydełkowania oraz naturalne, typowo skandynawskie materiały: ...