Banana Kids

by fajnyrodzic

Banana Kids to marka ubrań dla najmłodszych, dzięki której poczujecie się jak w Kalifornii, pełnej słońca, fal, przyjemnego wiatru we włosach i dzieci biegających po plaży. Wbrew nazwie w sklepie nie znajdziemy ubrań w uśmiechnięte banany, choć mają w swojej ofercie żółciutkie kurtki. 

Marka oferuje wygodną odzież, zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Każdy znajdzie więc coś odpowiedniego dla swojej pociechy. Ubrania dziecięce BananaKids.pl to mieszanka elegancji, nieładu i radosnej twórczości. W swoich kolekcjach mają odzież, która pasuje na niedzielny obiad i do zabawy na podwórku. Kolekcja Boho Floral jest pełna kwiatowych wzorów, falbanek, koronek i z pewnością spodoba się każdej modnej dziewczynce. Kolekcja Palm Tree to kolorowe, energetyczne, wystrzałowe ubrania, idealne na wakacyjne dni. Natomiast kolekcja Oceanside to ubrania w klasycznych kolorach nawiązujące do marynarskiego stylu. Są też ubrania bardziej uniwersalne – jednokolorowe golfy, koszule czy sukienki.

Firma produkuje także czapki w kreskówkowe nadruki (koty, pingwiny, Myszka Minnie), apaszki i stylowe opaski pin-up. Jak widać podążają za aktualnymi trendami w modzie i projektują ubrania, które rodzice chętnie podkradliby od swoich pociech.

Ubrania są produkowane w Polsce, z najwyższej jakości włoskich tkanin. Marka przykłada dużą uwagę do jakości i dbałości o szczegóły. Odzież jest także przyjazna środowisku i bardzo bezpieczna — ubranka nie zawierają toksycznych substancji chemicznych. Co więcej, Banana Kids dbają o to, by guziki i zamki były przyszyte bardzo staranie, a gryzących metek nie wszywają wcale, by nic dzieci nie drapało, uwierało i umożliwiało swobodne i wygodne rozrabianie.

Może Ci się spodobać