„Wojownicy i czarodzieje” czyli nowa seria autorki „Jak wytresować smoka”

by fajnyrodzic

Wojownicy i czarodzieje” to nowa – nagradzana – seria autorki „Jak wytresować smoka” skierowana głównie do młodzieży i osób, które lubią magię i walkę dwóch rodów.

Kiedyś istniała magia, która wypełniała ciemne lasy. Dopóki nie przybyli Wojownicy…

Xar to Czarodziej, który nie ma czarodziejskiej mocy i zrobi wszystko, aby ją zdobyć. Wish, córka królowej Wojowników, brzydzi się magią i kiedy odkrywa, że przedmioty zaczynają magicznie ożywać w jej rękach, robi wszystko, aby to ukryć. Od dziecka wpajano im, żeby nienawidzić siebie nawzajem. Czarodzieje i Wojownicy byli tak bardzo zajęci walką między sobą, że nie zauważyli powrotu Pradawnego Zła. Teraz muszą zapomnieć o kłótniach, żeby razem dotrzeć do lochów Żelaznego Grodu Wojowników, gdzie coś, co śpi od setek lat, właśnie zaczyna się budzić…

„Wojownicy i czarodzieje" czyli nowa seria autorki „Jak wytresować smoka”„Wojownicy i czarodzieje" czyli nowa seria autorki „Jak wytresować smoka”„Wojownicy i czarodzieje" czyli nowa seria autorki „Jak wytresować smoka”„Wojownicy i czarodzieje" czyli nowa seria autorki „Jak wytresować smoka”„Wojownicy i czarodzieje" czyli nowa seria autorki „Jak wytresować smoka”

Może Ci się spodobać