Tatuaże brokatowe dla dzieci. Halloween tuż tuż!

by fajnyrodzic

Łatwe do zrobienia, błyszczące i trwałe. Poznajcie pełne splendoru tatuaże brokatowe!

Brokatowe tatuaże utrzymują się od 3 do 7 dni, jeśli są delikatnie traktowane. Świetnie nadają się na wszelkiego rodzaju imprezy, a wykonane podczas dziecięcych urodzin, dodadzą uczestnikom 100 punktów zadowolenia. Te nasze pochodzą ze sklepu Decorolka <– do końca października złapiecie tu 10% zniżki z kodem FAJNEDZIECKO10

 

Tatuaże brokatowe dla dzieci

Wykonamy je w domu przy okazji miło spędzając z dzieckiem czas. W sieci znajdziemy gotowe zestawy, które posłużą na długo, ponieważ zawierają po kilkadziesiąt szablonów. Pamiętajmy tylko o użyciu kleju bezpiecznego dla skóry, czyli tzw. kleju Body Art oraz brokatu kosmetycznego (rzemieślniczy może zranić skórę). Klej do ciała musi być wykonany ze składników klasy kosmetycznej lub medycznej, ponieważ będzie w stałym kontakcie ze skórą przez kilka dni. Używanie domowych składników może skończyć się reakcjami alergicznymi i wysypką.

https://decorolka.com/

Tatuaże brokatowe dla dzieci – jak zrobić

  1. Oczyść miejsce na skórze wyznaczone na tatuaż (możesz użyć odtłuszczacza)
  2. Przyklej wybrany szablon i usuń z niego białe wnętrze
  3. Na skórę nanieś cienką warstwę kleju
  4. Na klej nałóż brokat, najlepiej przy pomocy pędzelka (warstwa powinna być dość gruba)
  5. Ostrożnie usuń szablon
  6. Delikatnie zetrzyj nadmiar brokatu

GOTOWE! Tatuaż od razu jest suchy i trwały.

Jak długo utrzymują się brokatowe tatuaże?

Brokatowy tatuaż utrzymuje się standardowo od 3 do 7 dni, w zależności od tego, jak troskliwie się nim opiekujesz i jak dobrze został nałożony. Przed nałożeniem kleju oczyść skórę, aby usunąć wszelkie oleje i zabrudzenia, dzięki temu klej utrzyma się dłużej. Po nałożeniu brokatu staraj się unikać pocierania, tarcia, pocenia i wody – wtedy tatuaż przetrwa długo. Chociaż tatuaże z brokatem są odporne na wodę i pot, długa ekspozycja na obie ciecze sprawi, że zejdzie szybciej.

Jak usunąć brokatowy tatuaż?

Aby usunąć klej brokatowy ze skóry, najlepiej użyć alkoholu. Możesz też namoczyć obszar kleju olejkiem lub balsamem dla niemowląt, odczekać kilka minut, a następnie delikatnie usunąć go za pomocą gąbki i mydła. Im dłużej będziesz nosić tatuaż, tym łatwiej będzie go usunąć.

Może Ci się spodobać