Bumbaki – stylowe, bawialne samochody

by fajnyrodzic

Bumbaki zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach, ale dorośli też chętnie postawią je na półce. Autka są proste, doskonale przemyślane i wykonane z dużą starannością i zastosowaniem bezpiecznych materiałów

Kiedy nasz Tolek pokazał żółtego kanciaka dziadkowi, ten z sentymentem opowiedział mu o swoim Fiacie, którym jeździł za młodu.

Pomysł na Bumbaki zrodził się w głowie fana motoryzacji, który chciał stworzyć fajną zabawkę dla swojego synka. Po miesiącach projektów i testów, powstał drewniany, żółty sedan – model nawiązujący do polskiego Fiata 125p. Aprobata i zainteresowanie modelami wśród znajomych, doprowadziły do rozwinięcia przedsięwzięcia na większą skalę.

Autka wytwarzane są ręcznie, w Polsce i przetestowane według zaleceń europejskich norm bezpieczeństwa zabawek (EN 71). Koła samochodów, z uwagi na bezpieczeństwo, zaprojektowane zostały tak, aby zminimalizować możliwości odczepienia małych części.

 

Jako wielbiciele ładnych, drewnianych zabawek, bardzo cieszymy się z naszego modelu. Szczerze polecamy Wam przejść na stronę https://www.bumbaki.pl i wybrać coś dla siebie!

Może Ci się spodobać