Endo – produkty dla dzieci

by fajnyrodzic

Endo to marka z historią. Przeważnie prezentujemy tutaj nowe, ciekawe pomysły na które należy zwrócić uwagę, dzisiaj jednak odświeżamy wiadomości o marce, którą większość z Was doskonale już kojarzy. Jeszcze kilka lat temu, wchodząc do sklepów Endo, czuliśmy mocno że sprzedawane tam rzeczy są w jakiś sposób „wyjątkowe”, odróżniające się od większości brzydot z fatalnymi nadrukami serwowanych w popularnych sieciówkach dla dzieci. Sytuacja nieco się zmieniła, kiedy popularne stały się zakupy przez Internet i wzrosła dostępność ciekawych produktów niezależnych twórców. Kiedy jednak jesteśmy na zakupach w galerii handlowej, warto zajrzeć do Endo.

Nie wiedzieliśmy, że Endo jako pierwsze w Polsce zaczęło ozdabiać swoje produkty napisami w języku polskim i to nie byle jakimi, ale zawsze wywołującymi wiele emocji i skojarzeń, potrafiącymi zaskoczyć grą słów. Trzeba przyznać, że do dzisiaj ich ubranka, książeczki czy przytulanki urzekają i sprawiają często, że nie można się im oprzeć. Endo to przemyślane konstrukcje, mięciutkie tkaniny wysokiej jakości i nieszkodliwe nadruki. Pod koniec lat 90. to Endo stworzyło nowy wzorzec odzieży dziecięcej, wywołując pierwsze efekty „wow”.

Zachęcamy do odwiedzania ich sklepów i przyglądania się nowym kolekcjom. Mają niezłe ceny! Mamy nadzieję, że Endo będzie nas cały czas zaskakiwać i stawiać na innowacyjność, a nie tylko dostosowywać się do tego „co się sprzedaje”.

Sprawdźcie jeszcze profile artystów tworzących dla Endo.

Poduszkowce doskonale nadają się do zabawy i stanowią ciekawy element dekoracyjny. Fajne na prezent, duże:

Testowaliśmy i polecamy też tekturowe gry, układanki i książeczki:

Podstawowe, proste w kroju bluzki i t-shirty pewnie wiedzieliście nie raz, więc wiecie że są super miłe w dotyku i wywołują tzw. efekt „skórki brzoskwini”. Poniżej znajdziecie kilka przykładów takich podstaw i produktów, które wpadły nam w oko z obecnych kolekcji. Wybór ubrań w sklepie jest bardzo duży, niestety większość z nich różni się jedynie nadrukiem. Oglądając kolejne kolekcje mamy wrażenie powtarzalności.


 

Już niedługo znów będziemy testować rzeczy dla niemowlaków (tym razem spodziewamy się córki), na pewno nie pominiemy tych:

Na koniec zachęcamy jeszcze do odwiedzenia Misia Endo, będącego symbolem marki od przeszło 18 lat. W sklepie znajdziecie także misiowe akcesoria, dzieciaki będą nimi zachwycone:

 

Dziękujemy Endo za obdarowanie nas prezentami! Jeżeli moglibyśmy sobie czegoś życzyć, to większego szaleństwa w krojach i wzornictwie spodni czy kurtek.

Może Ci się spodobać