Gryzak. Książko-potworek

by fajnyrodzic

Gryzak to niegrzeczny potworek, który ma głowę pełną psot, a brzuch wypełniony książkami. Gryzak wprost uwielbia żuć, chrupać i zatapiać ząbki we wszystkich książkach, które znajdą się w jego zasięgu!

Książki o Gryzaku pełne są skrzydełek, klap, dziur w stronach przez które dziecko może zaglądać biorąc udział w pościgu za stworkiem. Książki te znajdziecie w nowej ofercie Wydawnictwa Wilga.

„Gryzak. Książko-potworek” stanowi zapoznanie z niesfornym stworkiem. Gryzak ucieka przez kolejne strony, a naszym zadaniem jest dotrzymać mu kroku i umieścić z powrotem w jego historii. Co wcale nie jest proste. Ucieka nawet przez inne książki zawarte w tej książce (!), takie jak: „Złotowłosa i trzy misie”, „Czerwony kapturek” czy „Opowieść o Jasiu i magicznej fasoli”, w których to odgrywa zabawne epizody.

 

W książce „Gryzak. Wielka księga dinozaurów” podążamy śladem stworka przez strony pełne prehistorycznych stworzeń. Poznajemy bliżej kilka z nich, np. Triceratopsa, Diplodoka, czy Tyranozaura Rexa. Czy biednemu stworkowi uda się wyjść z tej przygody cało?!

Może Ci się spodobać