Komiksowy „Podręcznik dla superbohaterów”: część 3 i 4

by fajnyrodzic

Kolejne z części serii komiksowej pochodzącej ze Szwecji.  Lisę, która nie umie się odnaleźć w nowej szkole, nęka banda chłopaków. Dziewczyna, uciekając do biblioteki pewnego dnia trafia na książkę z której dowiaduje się jak wyćwiczyć 101 supermocy. Od tej chwili wszystko się zmienia.

Podręcznik dla superbohaterów. Część 3: W pojedynkę

Od kiedy Lisa została Czerwoną Maską, wszystko w jej życiu się zmieniło. Wieczorami lata nad miastem i walczy z przestępcami, jednak w szkole wciąż czuje się samotna… Złodzieje boją się zmierzyć z superbohaterem. Wszyscy oprócz najgroźniejszego złoczyńcy w mieście, Wolfganga. Nie boi się ani trochę i przysiągł złapać Czerwoną Maskę. Czy Lisa poradzi sobie z takim przeciwnikiem?

Podręcznik dla superbohaterów. Część 4: Wilk nadchodzi

Najgroźniejszy złoczyńca w mieście, Wolfgang, porwał burmistrzynię, i chce ją wymienić za Czerwoną Maskę. Od dawna marzył o schwytaniu Lisy i wszystko wskazuje na to, że znalazł właściwy sposób. Lisa czuje się rozdarta – czy powinna ratować siebie, czy też oddać się w ręce bandyty, by uratować burmistrzynię? Pomoc nadchodzi z najbardziej nieoczekiwanej strony. Ale czy Lisa może polegać na swoich nowych przyjaciołach?

Wcześniej pisaliśmy też o pierwszych dwóch tomach:

Podręcznik dla superbohaterów

Może Ci się spodobać