Polecamy tanią księgarnię internetową niePrzeczytane.pl

by fajnyrodzic

Rzadko zgadzamy się na tzw. posty sponsorowane, jednak poproszeni o to przez księgarnię, w której faktycznie – zupełnie niezależnie – zamawialiśmy ostatnio wiele książek, zgodziliśmy się na tę publikację.

niePrzeczytane.pl to aktualnie jedna z tańszych księgarni internetowych w Polsce, z bogatą ofertą wydawniczą zarówno książkowych nowości, jak i pozycji ciężko dostępnych. W niskich cenach znajdziecie tutaj nie tylko bestsellery, lecz także tytuły, które pojawiają się w przedsprzedaży.

Jak dotąd to, czego szukaliśmy, udawało nam się zamówić tutaj od ręki w bardzo korzystnych cenach. Nie mieliśmy też problemów z przesyłkami.

Im więcej czytamy, tym więcej wiemy. Czytanie czyni z nas doskonałych rozmówców i wyrabia nawyki prowadzenia inteligentnych dialogów. Książki możemy traktować jako źródło wiedzy, rozszerzania horyzontów myślowych, a także wzbogacania słownictwa. Poprawia koncentrację i pamięć.

Czytanie wzbogaca też naszą wyobraźnię. To wielka frajda – wizualizować w głowie treści, stwarzać obrazy miejsc, osób i wydarzeń. Jeszcze większa kiedy zderzamy swoje odczucia z innymi. Dzięki czytaniu potrafimy łatwiej odnaleźć się w rzeczywistości, szybciej zdawać sobie sprawę z różnych zjawisk i zależności, jesteśmy bardziej świadomi siebie i świata, lepiej go odbieramy i rozumiemy.

Skupmy się na rzeczach dla najmłodszych czytelników, przechodząc do zakładki “Książki dla dzieci”. Oferta obejmuje zarówno książki od największych i najbardziej znanych wydawnictw, jak i tych mniejszych, czy niszowych. Sami, zamiast sprawdzać po kolei strony wydawnictw w poszukiwaniu nowości, decydujemy się często na przejrzenie zbiorczego katalogu księgarni internetowej. Dzięki temu nie raz odgrzaliśmy też starsze “kotlety” – książki które wcześniej nigdzie nie wpadły w nasze ręce. Pozycji dla dzieci jest taka masa, że naprawdę łatwo coś przeoczyć.

Pamiętajmy jak ważną rolę w rozwoju i wychowaniu pełnią dobre książki: poprawiają słownictwo, rozwijają wyobraźnię, wiedzę, a także ułatwiają relacje społeczne. Tak więc co jakiś czas scrollujemy podstrona po podstronie katalog, sprawdzając co warto zamówić.

P.S.

Warto też polubić fanpage księgarni na Facebooku. Znajdziecie tam konkursy i kody rabatowe na konkretne tytuły lub na darmową wysyłkę.

Może Ci się spodobać