Jaką poduszkę do karmienia piersią wybrać?

by fajnyrodzic

Poduszki do karmienia to niezwykle pomocny wynalazek, odciążają nasze plecy, zapewniając dziecku pełną wygodę. Zastanawiacie się którą wybrać? Przedstawiamy kilka rodzajów, naszym zdaniem tych najciekawszych.

Poduszki od Motherhood wykonane są z najwyższej jakości materiałów, poszewki nawet po wielokrotnym praniu pozostają jak nowe. Mamy tutaj do wyboru kojec albo fasolkę:

Mombo firmy Taggies to poduszka z wibracjami! Po jednej stronie została specjalnie wzmocniona, żeby zapewnić plecom wsparcie podczas karmienia i podnieść dziecko do wygodniej pozycji, druga strona natomiast jest miękka i pozwala maluchowi na relaks. Kolorowe tasiemki umieszczone po zewnętrznej stronie zachęcają dziecko do zabawy i wykonywania pierwszych ćwiczeń. Poduszka posiada także moduł wibracji, który można uruchomić naciskając na środkową część poduszki.
Delikatne wibracje uspokajają dziecko i ułatwiają zasypianie:

Smafolk, firma której design uwielbiamy, proponuje nam takie poduszki:

 

Firma Zenoff Products proponuje nam ciekawą poduszkę z „oparciem” My Brest Friend doskonale sprawdzającą się przy karmieniu bliźniąt:

 

Poduszki marki NAFNAF:

Poduszki DreanGenii wypełnione są włóknami poliestrowymi typu Hollow, co daje im duża puszystość i lekkość. Jest odporna na zgniecenia i bardzo wytrzymała, można ją prać w pralce. Jest bardzo wygodna podczas ciąży:

 

Możemy też wybrać coś mniejszego jak poduszkę firmy Balboa Baby:

Może Ci się spodobać