Pomysły na prezent dla czterolatka – chłopiec

by fajnyrodzic

Samochodziki, klocki, puzzle, a może książka? Co najbardziej ucieszy czteroletniego chłopca? Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale taka prosta. Każde dziecko jest inne. W dzisiejszym poście przedstawiamy propozycje fajnych prezentów dla czterolatków. Na pewno znajdziecie wśród nich coś ciekawego.

Jak kupować prezenty dla czterolatka?

Oczywiście w oparciu o jego zainteresowania! Jeszcze zanim podejmiecie decyzję o tym, co chcecie mu podarować, dowiedzcie się, co najbardziej lubi robić w wolnym czasie. Jest to bardzo prosta rada, o której wiele osób zapomina.
Ważne jest, aby zabawki były bezpieczne. Całe szczęście istnieje mnóstwo atestów i certyfikatów poświadczających o tym, że zabawki są odpowiednie dla małych dzieci. Podczas zakupów upewnijcie się, że produkt, na który się zdecydowaliście, posiada atesty bezpieczeństwa. Bardzo dobrym rozwiązaniem są zabawki wykonane z naturalnych materiałów (np. z drewna), o opływowych kształtach. Przede wszystkim będą one bezpieczne dla czteroletniego dziecka. Do ich pozostałych zalet należy to, że są przyjazne środowisku, a także mają estetyczny wygląd.
Ciekawą propozycją prezentów są gry i zabawki edukacyjne, które uczą dziecko podczas zabawy. Mózg czterolatka jest bardzo chłonny, dlatego nauka przez zabawę przyniesie mu wiele korzyści na przyszłość.
Zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi propozycjami prezentów dla 4-letniego chłopca. Wszystkie z nich znajdziecie w sklepach na terenie Polski. Są to sprawdzone, dobrej jakości zabawki, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym maluchom.

Kiko+ Machi

Zestawy z serii Kiko+ od Machi Londyn

Pirackie tatuaże od Londji

Pirackie tatuaże od Londji

Tymczasowy tatuaż Animal Hands NPW

Tymczasowy tatuaż Animal Hands NPW

Zestaw do budowy rakiet od Djeco

 

Zestaw do budowy rakiet od Djeco

Puzzle Zamek od Djeco

Puzzle Zamek od Djeco

 Puzzle "Podwodny świat" od JanodPuzzle „Podwodny świat” od Janod

Magnetyczna układanka od Janod

Magnetyczna układanka od Janod

namiot-marki-djeco

Namiot marki Djeco

Korek - karty do zabawy projektu Jana Bajtlika dwie siostry

Korek – karty do zabawy projektu Jana Bajtlika o których pisaliśmy tutaj

Cubebot – drewniany robot

Cubebot – drewniany robot o którym pisaliśmy tutaj

drewniany teatrzyk kamishibai tibum

 Drewniany teatrzyk Kamishibai o którym pisaliśmy tutaj

Może Ci się spodobać