Pucholina Bubber – Fun Zestaw

by fajnyrodzic

Pucholina to nowa, ulepszona wersja plasteliny. Dzięki specjalnym składnikom, pucholina jest o wiele lżejsza od plasteliny, miękka, a także zdecydowanie bardziej odporna na wysychanie. W proponowanym zestawie znajdują się cztery kolory pucholiny, foremki do tworzenia równych, geometrycznych kształtów oraz specjalna książeczka z inspiracjami do tworzenia jeszcze ciekawszych figur oraz kształtów. Pucholinę pokochają zarówno dzieci, jak i dorośli, którzy uwielbiają spędzać czas na kreatywnej zabawie ze swoim maluchem.

Zrzut ekranu 2016-04-14 o 20.29.17

Korzyść dla maluszka

Zabawa pucholiną może nie skończyć się nigdy – w końcu ilość i kolory wymyślanych wzorów są praktycznie nieograniczone. Za pomocą pucholiny można kształtować nie tylko wyobraźnię, lecz również usprawniać zmysł dotyku, myślenie przestrzenne, koordynację ręka-oko, a także zdolności manualne. Dziecko uczy się cierpliwości oraz staje się bardziej kreatywne, a forma nauki poprzez zabawę zachęca go do zdobywania lub ulepszania swoich dotychczasowych umiejętności.

Co najważniejsze, pucholina jest całkowicie bezpieczna w użyciu. Jej powierzchnia nie przykleja się do rąk i nie pozostawia brudnych plam. Plastyczna masa jest bardzo przyjemna w dotyku, a jej gęstość jest na tyle niska, że pucholina unosi się na wodzie.

Pucholina jest jedną z ciekawszych inwestycji, jakie możemy poczynić na drodze do artystycznego rozwoju naszego dziecka i pobudzenia w nim kreatywności.

Zrzut ekranu 2016-04-14 o 20.28.27Zrzut ekranu 2016-04-14 o 20.28.13

Może Ci się spodobać