„Tajemnica Wielkiej Stopy” – pierwszy tom serii Sticky Pines (9-12 lat)

by fajnyrodzic

Od jakiegoś czasu mieszkańcy miasteczka Sticky Pines znikają w zagadkowych okolicznościach. Domysłów jest wiele, ale tylko dwunastoletnia Lucy Sladan będzie w stanie rozwiązać tę tajemnicę. 

To sprawnie napisana i wciągająca fabuła, aktualnie trzyma w napięciu naszego ośmiolatka. Dowiecie się z niej o istnieniu niedźwiedzia pizzly i kilku innych ciekawych rzeczach.

 „Tajemnica Wielkiej Stopy” – pierwszy tom serii Sticky Pines

Miasteczko Sticky Pines na pozór wydaje się być jak każde inne miejsce na ziemi. Jednak to tam, od pewnego czasu, zdarzają się zaginięcia mieszkańców. Zaintrygowana Lucy Sladan próbuje rozwiązać tę zagadkę. Początkowo, dwunastolatka podejrzewa, że mieszkańcy są porywani przez UFO! Szukając dowodów, dziewczynka wymyka się z domu nocą w czasie burzy. To, co spotyka ją w lesie, przerasta jej najśmielsze oczekiwania. Nie tylko widzi na niebie niezwykłe światła, ale też staje twarzą w twarz z… Wielką Stopą!

Razem z nowym przyjacielem Milo dziewczynka zostaje wciągnięta w sieć tajemnic, które mogą zagrozić życiu wszystkich mieszkańców miasteczka.

Książka Tajemnica Wielkiej Stopy wydawnictwa Wilga to pierwszy tom serii Sticky Pines, idealnej dla wszystkich fanów trzymających w napięciu historii o nadprzyrodzonych tajemnicach!

Może Ci się spodobać