Zestaw naczyń bambusowych dla dzieci

by fajnyrodzic

Przy okazji zakupów w Biedronce daliśmy się skusić na zestaw naczyń z włóknem bambusowym, w którego skład wchodzi talerz, miseczka, kubek i sztućce. Wszystko to za bardzo przystępną cenę.

Naczynia bambusowe Biedronka

Naczynia są kolorowe i urocze. Do wyboru było kilka wzorów, głównie ze zwierzątkami. Dzieci uwielbiają, jak coś się do nich uśmiecha, jest kreskówkowe, ładne i pełne kolorów. Jest to też fajna opcja dla wiecznych niejadków – kto nie zje zupy z miseczki z uśmiechniętym krabem czy całego obiadu z talerza, by odkryć kolorowe zwierzaki?
Włókno bambusowe jest specyficzne – matowe i nieco szorstkie, ale przyjemne w dotyku. Z pewnością naczynia są zupełnie inne od tych popularnych plastikowych i, co jest fantastyczne- są bardzo lekkie. Doskonale sprawdzi się to podczas podróży – plastikowe czy szklane naczynia nie ważą wprawdzie dużo, ale to zawsze jakieś udogodnienia i duża swoboda w przenoszeniu, przekładaniu i pakowaniu. Co ważne, dzięki temu, że nie ważą dużo, maluch nie zrobi sobie krzywdy. Nawet jak uderzy bambusową miską w głowę czy przyłoży bratu kubeczkiem, nic poważnego się nie stanie. Ani naczyniom, ani dziecku.

W kwestii bezpieczeństwa jeszcze – naczynia są oczywiście dopuszczone do kontaktu z żywnością i do korzystania przez najmłodszych. Składają się tylko z ekologicznych, naturalnych i biodegradowalnych części. Dzieci lubią mieć swoje własne rzeczy, a już najbardziej lubią mieć coś innego niż brat czy siostra. Dzięki dużemu wyborowi wzorów znajdzie się coś odpowiedniego dla chłopca i dziewczynki, co pozwoli na (chwilowe) uniknięcie kłótni między rodzeństwem.

Zestaw naczyń bambusowych dla dzieci

Może Ci się spodobać