Zwierzęce kostiumy Kigurumi

by fajnyrodzic

Kigurumi- hit z Japonii, teraz już w Polsce. Kigurumi to jednoczęściowe, „zwierzęce stroje”, oddające charakter danego zwierzęcia. W sklepie polskiego dystrybutora znajdziecie rozmiary zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
Wybór krojów i kolorów jest naprawdę duży. Każdemu dziecku z pewnością coś się spodoba. Króliczek, uroczy kangurek, tygrysek czy zielony dinozaur – chłopcy I dziewczynki z pewnością znajdą coś dla siebie. Tak samo bogaty wybór strojów znajdziemy w opcji dla dorosłych.

Kigurumi dla dzieci

Dzieci uwielbiają się przebierać. Dzięki temu maluch w mgnieniu oka może stać się, kim tylko chce. Przebieranki rozwijają dziecięcą wyobraźnię, co pozwala wkroczyć dzieciom w magiczny świat, w którym tylko one mają władzę. Wcielając się w daną postać i udając ją, dziecko pozwala sobie na dużo większą swobodę. Może skakać jak kangur, biegać szybko jak tygrys czy zachowywać się głośno, jak pies. Takie transformacje niekiedy są też korzystne dla rodziców, bo nagle, zamiast małego diabełka, mają w domu potulnego kotka.
Kigurumi nadaje się nie tylko do chodzenia na co dzień, po domu, ale także jako piżama. Dzieci na pewno chętniej położą się spać, jeśli będzie na nich czekać ubranie z ulubionym zwierzakiem. To także doskonała opcja na przebranie karnawałowe, urodzinowe czy halloweenowe. A jeszcze fajniej, jak razem z dzieckiem, przebiorą się też rodzice.
Co więcej, stroje są lekkie i oddychające, bardzo komfortowo się noszą. Nadają się zarówno na chłodniejsze dni, jak i na te gorące. Są też elastyczne i łatwo dopasują się do sylwetki.

Może Ci się spodobać