DaWanda dla dzieci

by fajnyrodzic

DaWanda to największa w Europie społeczność zrzeszająca twórców handmade. Zapewne już znacie tę platformę, ale mogliście nie wiedzieć na jaką skalę działają. To tam znajdziecie całą masę oryginalnych, ręcznie wytwarzanych produktów: od tych dla domu, po ubrania.Wygospodarujcie sobie trochę wolnego czasu, zaparzcie kawę i przeklikajcie się przez sklep, na pewno wybierzecie coś dla siebie. Drobna rada: najlepiej to robić zaraz po wypłacie :).

Duże sklepy zrzeszające wielu niezależnych twórców mają dwie podstawowe zalety:

– kiedy szukamy czegoś konkretnego, możemy przebierać we wzorach i sposobach wykonania, dobierając te najbardziej nam odpowiadające,

– kiedy nie wiemy do końca czego szukamy, możemy trafić na coś co absolutnie nas olśni, o istnieniu czego nie mieliśmy wcześniej pojęcia.

My zwyczajowo zajrzeliśmy do działu ’Dzieci, do czego i Was zachęcamy. Okazało się, że wielu twórców doskonale już znamy, część z nich prezentowaliśmy na blogu. Wciąż jednak jesteśmy zaskakiwani mnogością fajnych rzeczy, których wcześniej nie widzieliśmy.

Zachęcamy Was do odwiedzenia sklepu DaWanda z jeszcze jednego powodu: niebawem będą u nas do wygrania bony zakupowe, które rozdamy w ramach wspólnie przygotowywanego konkursu. Obserwujcie nas uważnie!

 

Może Ci się spodobać