Fotoksiążki i Minibooki od Printu

by fajnyrodzic

Robimy całą masę zdjęć, ale przeważnie mamy do nich dostęp tylko za pośrednictwem komputera. Jeżeli wolicie bardziej materialną formę obcowania z fotografiami, polecamy Fotoksiążki i Minibooki dostępne m.in. w ofercie Printu. Sami zamówiliśmy już pierwsze i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości.

 

Fotoksiążki – sposób na przechowywanie wspomnień

Książka ze zdjęciami to świetny pomysł na uwiecznienie chwil spędzonych z rodziną. Możemy wybierać z kilku dostępnych formatów oraz licznych wzorów. Do wyboru mamy także rodzaj oprawy: miękka, twarda lub z płótna. My jesteśmy minimalistami – korzystamy przeważnie z pustych szablonów, darując sobie komentarze.

Jesteśmy przekonani, że taka fotoksiążka jest idealnym pomysłem na prezent, na przykład dla dziadków, zwłaszcza tych, którzy nie mają codziennie kontaktu z wnukami.

Ile zdjęć jest w stanie pomieścić fotoksiążka? To zależy od tego, jak wiele z nich umieścimy na jednej stronie i od  wybranego formatu. Jeżeli przykładowo zdecydujemy się na rozmiar 20×20 cm, maksymalna liczba stron wynosi 80, ale w przypadku większych wymiarów nawet 180.

Minibook

Zwróćcie także uwagę na Minibooki. Są naprawdę urocze. Niewielki format (15×15 cm) sprawia, że fotki naszych pociech możemy mieć zawsze pod ręką i przeglądać wspólnie z rodziną lub znajomymi. Dzięki tym książeczkom, w każdej chwili możemy sięgnąć po zdjęcia i powspominać współne chwile. Małe wymiary pozwalają na łatwe przechowywanie Minibooka na półce lub w szufladzie biurka.

Może Ci się spodobać