Klocki konstrukcyjne JollyHeap

by fajnyrodzic

Klocki JollyHeap to nowa propozycja rozrywki dla najmłodszych. Dzięki JollyHeap dzieci mogą tworzyć złożone konstrukcje o dużych rozmiarach, w tym zamki, domki, wieże czy własne „bazy”. Możliwość układania dowolnych kształtów daje maluchom szansę na wyrażenie tego, co tylko podpowie im wyobraźnia. Tym, co charakteryzuje omawiany produkt, jest obecnośc magnesów w ściankach klocków. Dzięki nim wybudowane konstrukcje są stabilne, tym bardziej, że klocki zbudowane są z bezpiecznego materiału otaczającego miękkie wypełnienie.

Maksymalne pobudzenie kreatywności

Zabawa klockami JollyHeap to idealna okazja do połączenia rozrywki z nauką i rozwojem ważnych dla dzieci umiejętności. Dzięki JollyHeap nasza pociecha może udoskonalić koordynację ruchową oraz uruchomić myślenie kreatywne. Układanie konstrukcji wymaga skupienia i koncentracji. Jeżeli maluch chce osiągnąć zamierzony efekt, musi również wykazać się systematycznością i znajdować rozwiązania pozwalające mu na pokonanie poszczególnych przeszkód czy zastosowanie dla klocków posiadających różne kształty. Gdy w zabawie udział bierze kilkoro dzieci, staje się ona dobrą okazją do zdobywania umiejętności związanych z pracą w grupie.
Klocki są całkowicie bezpieczne, wykonane z trwałego i dopasowanego materiału. Każdy element poddawany jest szczegółowej kontroli. JollyHeap występują w czterech różnych kształtach. W jednym zestawie znajduje się sto klocków w czterech kolorach, przy czym na półkach sklepowych jest aż 16 różnych wariantów kolorystycznych.
Klocki znajdują swe zastosowanie zarówno w domach, jak i polecane są do wykorzystania w placówkach edukacyjnych, takich jak przedszkola czy świetlice.

Może Ci się spodobać