Książeczki Joanny Bartosik z serii „RAZ, DWA, TRZY”

by fajnyrodzic

Książeczki z serii „RAZ, DWA, TRZY” wspomagają rozwój młodszych dzieciaków w zakresie wzroku, słuchu i mowy. Można się nimi bawić na wiele sposobów – znajdować szczegóły, czy opowiadać historie, które pomogą zrozumieć świat.

Dwa, trzy, cztery – wspólne spacery

Niedawno wyszła już trzecia z serii bardzo fajnych książeczek autorstwa Joanny Bartosik – „Dwa, trzy, cztery – wspólne spacery„. Dlaczego na plac zabaw chodzimy często, a na dworzec, albo cmentarz tylko od czasu do czasu? Jakie zwierzęta spotkać możemy w parku, a jakie w lesie? Dlaczego warto wybrać się do muzeum? Wspólne spacery to sposób na oswajanie świata, poznawanie nowych miejsc lub wracanie do tych bardzo dobrze znanych.

Przy okazji tej nowej książeczki, warto wspomnieć o poprzednich: „Dwa, trzy, cztery – słowa i litery” w zabawny i przystępny sposób pomagającej w nauce alfabetu oraz „Dwa, trzy, cztery – cyfry i numery” zachęcającej do odkrywania znaczenia otaczających nas cyfr. Cyfry tworzą liczby i numery. Otaczają nas ze wszystkich stron. Są potrzebne i mogą oznaczać różne rzeczy. Dlaczego? Wystarczy zajrzeć do książki, żeby się przekonać. Domy, autobusy i telefony mają numery. Towary w sklepach mają ceny…

A ile cyferek znajdziecie podczas spaceru?

Może Ci się spodobać