„Nic się nie dzieje” czyli czytanki na dobranoc dla dorosłych

by fajnyrodzic

Zapracowane umysły potrzebują wytchnienia. Tak może być z rodzicami pracującymi właśnie z dziećmi w domu. Jeżeli zmagacie się ze snem lub budzicie w środku nocy, książka „Nic się nie dzieje” Kathryn Nicolai zaoferuje Wam zdrowy sposób na uspokojenie umysłu. To dzięki ponadczasowemu urokowi klasycznych bajek na dobranoc.

Czytanki na dobranoc mają niezwykłą moc i mogą z niej korzystać nie tylko dzieci. Wielu zapracowanych dorosłych tęskni za spokojem. Książka Kathryn Nicolai, nauczycielki jogi i medytacji oraz twórczyni znanego podcastu Nothing Much Happens przychodzi z pomocą.  Te opowieści eksponują małe chwile radości, takie jak wykradanie wiosennych bzów z opuszczonej farmy, czy oglądanie świetlików latem. W książce znajdziemy te i szesnaście nowych historii, których nigdy wcześniej nie było w podcastie, okraszone kapryśnymi ilustracjami, przepisami i wskazówkami dotyczącymi medytacji.

Ta książka naprawdę potrafi zrelaksować. Po cichu uczy uważności, łagodzi nadwyrężone nerwy i buduje solidne nawyki pielęgnujące sen.

Do tego, właśnie ukazał się audiobook w interpretacji Anny Dereszowskiej. Tutaj posłuchacie darmowych fragmentów:

 

W całości audiobook „Nic się nie dzieje” jest dostępny do pobrania m.in. na platformach:fragmentów:

 

Może Ci się spodobać