Oficjalne przewodniki Fortnite

by fajnyrodzic

Fortnite jest jedną z gier typu battle royale, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Na rynku pojawiła się właśnie nowa kolekcja oficjalnych książek Fortnite będących produktem Epic Games. Niby są to tylko albumy przedstawiające bohaterów, stroje i dodatki, a potrafią wciągnąć dzieciaki na długie godziny. Serio. 

Internetowy tryb wieloosobowy Fortnite’a przyciągnął rzeszę fanów. Oferuje graczom mnóstwo strojów, broni i innych unikalnych przedmiotów, które sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej ekscytująca. To stanowi właściwie jedną z największych cech Fortnite’a. Twórcy gry oferują niesamowicie wyglądające skórki, współpracują także z muzykami, takimi jak Travis Scott,  czy Marshmello. W sezonie czwartym przewinął się temat Marvela, w wyniku czego gracze mogli kupić wiele strojów superbohaterów. A ponieważ darmowe stroje praktycznie tutaj nie występują, warto zerknąć do albumu zanim kupimy któryś za V-Bucksy.

 

Oficjalne przewodniki Fortnite:

  1. Oficjalny przewodnik Fotrnite. Królewska szafka. Encyklopedia obrazkowa

350 ilustrowanych stron, a w niej uporządkowane wg sezonów kompletne informacje o wszystkich strojach i dodatkach.

2. Oficjalny przewodnik Fortnite Jak rysować 2

To kontynuacja wielkiego bestselleru z ubiegłego roku.

3. Oficjalny przewodnik Fortnite Storoje 2

Najnowsze stroje które pojawiły się w ostatnich sezonach.

 

 

Więcej o grze Fortnite

Koncepcja gry jest podobna do poprzednich gier z tego gatunku: 100 graczy skacze ze spadochronem na wyspę i szuka sprzętu, aby bronić się przed innymi graczami. Można walczyć samotnie (Solo), z jednym dodatkowym graczem (Duos) lub z grupą maksymalnie trzech innych (Squads).
W miarę postępów, obszar gry na wyspie stopniowo się zawęża. Ostatni żyjący gracz lub drużyna wygrywa. Główną cechą różniącą Fortnite’a od innych gier z gatunku są elementy konstrukcyjne, które pozwalają budować ściany, przeszkody i inne konstrukcje z zebranych zasobów, aby osłonić się przed nadchodzącym ogniem.
Liczba graczy Fortnite’a przekroczyła 350 milionów do maja 2020 roku. Gra stała się fenomenem kulturowym, dzięki promocji w mediach społecznościowych i kilku celebrytom, takim jak Ninja, Marshmello i Drake,  osiągając rekordową oglądalność na platformach streamingowych.

Może Ci się spodobać