Teatr Baniek Mydlanych w Krakowie 23.10.2017

by fajnyrodzic

Lubicie puszczać bańki mydlane? Jeśli tak, z pewnością zainteresuje Was widowisko organizowane przez Teatr Baniek Mydlanych! 23 października 2017 grupa ta będzie gościć w Krakowie, w Nowohuckim Centrum Kultury.

Teatr Baniek Mydlanych

Czego możemy spodziewać się na scenie? Poznamy historię Mydlaneczki i Bąbelka – uczniów magicznej szkoły, którzy chcą odkryć Tajemnicę Bańki Szczęścia (taki jest też tytuł tego spektaklu). Niestety zabrakło im pewnego składnika, który znajduje się w posiadaniu Profesora Bulbulasa, Mistrza Bulbulogii Szkodliwej. Bohaterowie nie są jednak pozostawieni sami sobie – wspierają ich Profesor Dziwadło (wykładowca Akademii Bańkowej Magii) oraz Dobra Wróżka.

Dla kogo?

Widowisko jest przeznaczone dla dzieci między 4 a 10 rokiem życia. Na spektakl mogą się wybrać zarówno grupy zorganizowane, np. uczniowie, jak i rodziny z mniejszymi i większymi dziećmi. Organizatorzy zaproponowali różne godziny seansów, aby zapewnić widzom maksymalny komfort oglądania. Widowisko o godzinie 10:00 jest przeznaczone dla szkół i większych grup, a spektakl wieczorny (o 18:30) dla rodzin. Pokaz trwa 70 minut, a ze względu na jego międzynarodowy charakter polskie dialogi odtwarzane są z playbacku.

Kraków 23.10.2017 godz. 18:30, Nowohuckie Centrum Kultury

Śledźcie nasz Fanpage na Facebooku, do wygrania będą 2 bilety na spektakl (dla dziecka i opiekuna).

Może Ci się spodobać