Camping jak z bajki. Toskania

by fajnyrodzic

Camping jak z bajki” to pierwsza książka dla dzieci wydana przez portal CampRest.comPonieważ sami uwielbiamy campingi (chociaż raczej te na uboczu), chętnie czytamy tę kolorową książkę, a właściwie bardziej bawimy się nią.

Nasza niespełna 5-letnia córka w kółko rozwiązuje zadania w niej przedstawione. Szalone postaci z książki wraz ze swoimi pupilami zwiedzają toskański camping Norcenni Girasole oraz Florencję.

Lekturę najlepiej zacząć od ostatniej strony, gdzie dość szczegółowo przedstawieni są bohaterowie. Znajdziemy tutaj: mamę, tatę, Maksa i Nelę, ale także żyrafę Długoszyjkę, Piłkę Samoskoczkę, Kurkę Świrkę, Kota niewidka, czy umięśnionego Piccolo.

W ogóle nasze dzieci uwielbiają picturebooki i nie ma w tym nic dziwnego: mnóstwo szczegółów do wychwycenia na każdej ze stron, ciekawe i zabawne przygody poszczególnych bohaterów i ładne kolorowe ilustracje. „Camping jak z bajki” to także książka o podróżowaniu. Dzięki niej rodzic może pokazać dziecku, jak mogą wyglądać wakacje spędzane w innym kraju, w dodatku na campingu. Niestety, książka nie będzie dostępna w szerokiej dystrybucji. Przede wszystkim będzie ją można kupić za pośrednictwem strony internetowej (www.campingjakzbajki.pl), a dodatkowo także na stoisku portalu CampRest.com podczas rozmaitych targów turystycznych i motoryzacyjnych.

Może Ci się spodobać