Neurony w akcji. Gra planszowa 6+

by fajnyrodzic

Neurony w akcji to świetna gra planszowa stworzona z myślą o dzieciach i dorosłych. Daje możliwość rozwijania i ćwiczenia kompetencji matematycznych. Stawia graczy przeciwko sobie w grze szybkości, dopasowywania wzorców i kreatywności.

Szczerze polecamy tę grę, a specjalnie dla naszych czytelników mamy kod zniżkowy na hasło fajnedziecko20, upoważniający do 20% zniżki na całą ofertę Edgard Games! Co ważne, rabat łączy się z innymi promocjami i obowiązuje do 14 listopada! Zajrzycie na stronę https://www.jezykiobce.pl/288-edgard-games i wybierzcie coś dla siebie!

Neurony w akcji to innowacyjna gra wspierająca rozwój kompetencji matematycznych dla dzieci i dorosłych. Gra rozwija umiejętności koncentracji, refleksu, logicznego myślenia, rozumowania i jest świetnym treningiem dla szarych komórek. Rozgrywki są bardzo szybkie i szalenie ekscytujące!

To gra edukacyjna dla dzieci, ale także dla dorosłych, którzy chcą trenować swoje szare komórki. Celem jest połączenie różnej liczby neuronów w obwody. Zaczyna się łatwo, ale po pewnym czasie gracze stają przed skomplikowanymi zależnościami, które wymagają dużej koncentracji i refleksu. Wierzymy, że im więcej wyzwań stawiamy sobie na co dzień w treningu poznawczym, tym lepiej nasz mózg będzie funkcjonował.

Neurony w akcji

Gry planszowe dla dzieci zapewniają trening umysłowy, który może pomóc im rozwinąć umiejętności, które przetrwają całe życie. Umiejętności te mogą obejmować rozwiązywanie problemów, myślenie strategiczne, skupienie, pamięć i wiele więcej.

Neurony w akcji. Gra planszowa 6+

Neurony w akcji. Gra planszowa 6+

Neurony w akcji. Gra planszowa 6+

Rozszyfruj kod, znajdź właściwy symbol i wypełnij misję! Bądź szybszy niż pozostali gracze!

 

Może Ci się spodobać