Zestaw małego artysty – Kosmiczny robot

by fajnyrodzic

Warto pobudzać kreatywność u dziecka od jego najmłodszych lat. W tym celu doskonale sprawdzają się wszelkiego rodzaju zabawy, w których maluch może uczestniczyć razem z rodzicami. Polecamy wybór zestawu małego artysty, czyli produktu, który pozwala rozwijać wyobraźnię już od wczesnych lat przedszkolnych. Sami kupiliśmy go w Biedronce, przy okazji.

Zrzut ekranu 2016-04-06 o 21.38.20

Proste środki, ważny cel

Ciekawe pomysły na zbudzenie w naszej pociesze ducha małego artysty nie muszą być kosztowne. Proponowany przez nas zestaw zawiera kompletne wyposażenie umożliwiające stworzenie ciekawej, wielobarwnej figurki, która będzie stanowić ciekawą ozdobę pokoju dziecka. Oprócz niej, w zestawie znajduje się 6 różnych kolorów farbek oraz wygodny pędzel do ich nakładania. Do wyboru oferujemy figurki takie jak Magiczna wróżka, Kosmiczny robot, Wesoła Sowa, Ramka na zdjęcia czy Świnka-skarbonka. W malowaniu każdej z figurek z powodzeniem uczestniczyć mogą rodzice.

Zrzut ekranu 2016-04-06 o 22.04.05

Na pudełku znajdują się propozycje udekorowania danej figurki. Każda z nich cechuje się różnymi rozmiarami oraz kształtem idealnym do realizacji artystycznych zamierzeń małego twórcy.

Produkt posiada specjalny certyfikat, potwierdzający jego jakość oraz bezpieczeństwo dla dzieci. Dostępny już dla maluchów od 3-ego roku życia.

Zrzut ekranu 2016-04-06 o 21.39.07Zrzut ekranu 2016-04-06 o 21.39.21

Może Ci się spodobać