Spacerownik “Chodźże na pole” – 8 tras po Krakowie i okolicach

by fajnyrodzic

Czy wiecie, że w sercu Krakowa znajduje się prawdziwa dżungla, w której rosną 3-metrowe pokrzywy, a niedaleko Bronowic kraina przypominająca Hobbiton?

Spacerownik “Chodźże na pole” po Krakowie i okolicach

To ponad 50 stron z ciekawostkami, wiedzą, zdjęciami i rysunkami. Są też specjalne mapy, dzięki którym można odtworzyć każdy ze spacerów na własną rękęNie dajcie sobie wmówić, że miasto to tylko beton i szklane biurowce. To nieprawda! W mieście mamy wszystko — dziką przyrodę, chronione gatunki zwierząt, „dżungle”, motylowe łąki, „kaniony”, „małe puszcze”, bagna czy „górskie rzeki”. Forma ebooka podpowie Ci, gdzie iść, czego wypatrywać po drodze i jak się zachowywać. To propozycja jakościowego spędzenia czasu, zarówno dla mieszkańców miasta, jak i odwiedzających Kraków rodzin.

 

 

 

Sami nie od dziś jesteśmy fanami Fundacji Dzieci w Naturę. Kibicujemy im w kolejnych przedsięwzięciach, ponieważ zwyczajnie nigdy nas nie zawiedli. Staramy się dużo czasu spędzać z dziećmi na łonie przyrody, a dzięki takim praktycznym podpowiedziom, dużo łatwiej jest się zorganizować. Koniecznie obadajcie te nowe trasy.

My zajrzeliśmy już na Zakrzówek.

 

Przypominamy jeszcze poprzednie Spacerowniki:

Może Ci się spodobać